Ulf Greder färglitografi
2015-11-20
343727
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Boulespelarna" signerad Ulf Greder, 58/360, färglitografi, 53x64 cm