Ulf Gripenholm färglitografi
2015-11-20
343706
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), "Dagvandrarna", signerad Ulf gripenholm 1978, färglitografi, PT, 38 x 49 cm