Nils Rundgren
2015-11-20
343667
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS RUNDGREN, "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1970, blandteknik, 31 x 40 cm