Louise Fenger-Krog
2015-11-27
343661
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOUISE FENGER-KROG (född 1961): Klorofyll, signerad och numrerad Louise Fenger-Krog 32/115, serigrafi, bladmått 43x61 cm, oramad