Golvlampa mässing
2015-11-20
343609
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, mässing, trearmad, böjbar, med figurin, höjd ca 164 cm
Slitage