Fartygsmodell
2015-11-20
343580
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FARTYGSMODELL, 1900-talets första hälft, tremastad, bemålad, höjd 60, längd 63 cm
Bruksslitage