Lage Lindell litografi
2015-12-05
343567
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, numrerad 10/20, färglitografi, bladmått ca 51x70 cm