Oljemålning 1800-tal
2015-11-20
343561
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Rastande sällskap, otydlig singnatur, olja på duk, ca 21x41 cm
Retuscher