Anshelm Dahl oljemålning
2015-11-20
343560
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Solnedgång, signerad Anshelm Dahl, olja på pannå, ca 17X27 cm