Akvarell Strängnäs kyrka
2015-11-20
343554
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Strängnäs kyrka, signerad och daterad Canej? -29, akvarell, 37x57 cm