Stanislaw Wysocki
2015-11-20
343543
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 2014 numrerad 4/8, höjd inkl. stensockel ca 34,5 cm