Ivar Morsing oljemålning
2015-11-20
343512
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): "Sommarafton v. sundet", signerad och daterad I Morsing 46, olja på pannå,
40,5x32,5 cm