Orientmatta Ghom
2015-11-27
343445
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, Ghom, 1900-talets andra hälft, dekor av träd samt väst- och djurornamentik mot ljus botten, 178x121 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage