Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
ORIENTMATTA, Ghom, 1900-talets andra hälft, dekor av träd samt väst- och djurornamentik mot ljus botten, 178x121 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage
343445
2015-11-27