Mats Åkerman Storskär
2015-11-20
343442
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Steam", signerad Mats Åkerman -09, numrerad 191/200, pigment print, bladmått ca 64x69 cm, oramad
Smärre kantveck i marginalen