Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
ANN WÄRFF, skål, 1991, underfång i blått, rött och gult, streck- och penseletsning samt sandblästrad dekor av hus och figurer, signerad Ann Wärff Wilke 91, höjd 9, diameter 14 cm
343361
2015-11-18