Jeanne Didring oljemålning
2015-11-19
343350
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JEANNE DIDRING (1851-1938): "Ett gammalt hem Vildvin", motiv från Saltsjö-Boo, signerad, olja på duk, ca 66x90 cm