Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-11-19
343283
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Ungern, omkring 1900): kustvy med flanörer, olja på pannå, otydligt signerad, 31 x 41 cm