Taklampa
2015-11-19
343184
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, skärm i grön plast, diameter ca 44 cm
Bruksslitage