Brevhållare Japan
2015-11-19
343169
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BREVHÅLLARE, Japan, 1900-talets första hälft, kinesiserande dekor i gult, ca 40x30 cm
Slitage, baksidans upphängningsanordning med smärre skador