Golvlampa
2015-11-19
343155
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, patinerad metall, klädd med svart läder, höjd ca 142 cm
Bruksslitage