Golvlampa
2015-11-19
343151
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i svärtat trä, fotplatta delvis med björkfanér, höjd ca 140 cm
Bruksslitage