Anshelm Schultzberg oljemålning
2015-11-24
343100
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Motiv från Halfvarsgården 6/3 1918, Ludvika, signerad och daterad A Schultzberg, olja på duk, 50 x 66 cm