Sigillstamp
2015-11-20
343098
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIGILLSTAMP, 14 k guld, infattad agat, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm
Skador