Ingrid Ruin oljemålning
2015-11-24
343077
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
INGRID RUIN (1881-1956): porträtt av kvinna, signerad och daterad I Ruin 1918, olja på duk, 48,5x39 cm