Sängar Birgit Norén
2015-11-18
343049
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGAR, 2 st, 1800-talets andra hälft, på hjultrissor, järn med mässingsdetaljer, bäddmått ca 195x80 cm
Skador, slitage