Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALICE KAIRA (Finland, 1913-2006), Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 1979 Alice Kaira, ca 35 x 27 cm
Zustandsbeschreibung
342971
2015-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner