Roland Svensson färglitografi
2015-11-17
342944
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsvy, signerad Roland S 222/350, färglitografi, ca 34x28 cm