Klubbat för:
5 000 SEK
5 000 SEK
BRICKBORD, 1700-tal, rokoko, vitmålad höjd 67, 83 x 56 cm
Proveniens: Christian Hebbe d.y. (1727-1795) med fru Maria, Mimica Palm
Senare bemålad, fajansbricka saknas
342924
2015-11-17