Joakim Allgulander
2015-11-17
342829
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Last summer", signerad och numrerad Joakim Allgulander 29/50, färglitografi, 40x53 cm