Bordslampa
2015-11-16
342763
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing med bemålad plåtskärm, höjd 40 cm
Bucklor och slitage