Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
HENRY PFEIFFER (Tyskland, 1907-1952): (2) Kompositioner, signerade och daterade HP -29 respektive -32, akvarell på papper,13,5x16 cm respektive 16x18 cm
342688
2015-11-16