Henri Pfeiffer akvareller
2015-11-16
342688
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HENRY PFEIFFER (Tyskland, 1907-1952): (2) Kompositioner, signerade och daterade HP -29 respektive -32, akvarell på papper,13,5x16 cm respektive 16x18 cm