Oidentifierad konstnär olja
2015-11-16
342682
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Porträtt av ung kvinna, otydligt signerad, olja på duk, 33x20 cm
Någon smärre dukskada