Oljemålning Frans Timén 1898
2015-11-22
342656
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANS TIMÉN (1883-1968): Vinterlandskap, signerad F- Timén 1898, olja på pannå, 37,5x28,5 cm