Lennart Rodhe litografi
2015-11-16
342612
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe 1984, litografi, 8/120, bladmått 53 x 40 cm