Olle Bonniér färglitografi
2015-11-16
342598
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad O Bonnier, EA, färglitografi, 57 x 76 cm