Plafond Mjölby intarsia
2015-11-16
342591
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BIRGER EKMAN, plafond, Mjölby Intarsia, 1930-40-tal, fanerad med intarsiadekor med allegoriska figurer, spiralvriden gul glaskupa, diameter 75 cm
Repor