Bordslampor fohundar
2015-11-16
342572
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Spanien, 1900-tal, föreställande fohundar, totahöjd ca 56 cm
Lagning, slitage