Klubbat för:
650 SEK
1 200 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Kompositioner, signerade Reuterswärd, färglitografier, 176/200 resp 186/200 ca 45x64 cm
342502
2015-11-16