Bordslampor
2015-11-16
342485
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, patinerad metall, 1900-talets första hälft, föreställande kvinnor i antikiserande dräkter vid kolonner, totalhöjd ca 45 cm
Slitage, en med skadad fot