Karin Parrow Tema
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
KARIN PARROW (1900-1986): Göteborgs hamn, signerad Karin Parrow, a tego: Erik och Sonja en sympathia Karin, olja på duk, 26,5 x 40 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
342395
Päivämäärä:
2015-11-23