Carl Kylberg Tema
2015-11-23
342388
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap, handsignerad Godkännes Carl Kylberg, provtryck, färglitografi, bildmått ca 47x60 cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg