Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-11-15
342266
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt kustlandskap, signerad Caranti, olja på duk, 59 x 78 cm