Peter Dahl
2015-11-15
342214
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Farmors hus", signerad Peter Dahl, 64/300, färglitografi, ca 50x60 cm