Roland Svensson
2015-11-14
342195
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 173/360, färglitografi, ca 25x43 cm