Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-11-15
342193
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild med bränningar, otydligt signerad, olja på duk, 52 x 102 cm