Angelica Wiik färglitografi
2015-11-14
342181
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Ruter knekt ", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 11/290, ca 60x39 cm, oramad