Ljuskrona gustaviansk stil
2015-11-14
342176
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, för fem ljus, höjd 55 cm
Slitage