Taklampa teak
2015-11-14
342174
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, teak och mässing, 3 glaskupor, höjd 66 cm
Slitage