Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976), färglitografi, signerad och numrerad Max Ernst 23/79, 34x25 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
342123
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här