Erling Ärlingsson Tema
2015-11-23
342111
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Modellstudie, signerad med dedikation: Till Ragnar från Erling, olja på pannå, 59x40 cm cm
Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg